O Nas

Mieszko Zieleniec

Zapraszamy na pobyt z klimatem!

Zapewniamy kompleksowe usługi noclegowe i gastronomiczne, zimą głównie dla amatorów białego szaleństwa, w pozostałych porach roku dla turystów pragnących spędzić niezapomniane chwile na wypoczynku w górach – w oazie ciszy i spokoju, wśród zieleni i niezapomnianych widoków.

Ośrodek Wypoczynkowy Mieszko

Ośrodek Wypoczynkowy „Mieszko” to noclegi w komfortowych pokojach,  smaczna i urozmaicona kuchnia oraz budynek rekreacyjny z sauną i salą kominkową.

Udogodnienia

Noclegi

Gastronomia

Rekreacja

Parking

W szczególnie trudnych warunkach zimowych – parking Hotelu Zieleniec*** (w dniu przyjazdu i wyjazdu zapewniamy transport bagaży).

Narciarnia

oraz suszarnia sprzętu narciarskiego

Blisko Stoków

Usytuowany bezpośrednio przy stoku narciarskim wyciągu

Wi-Fi

Miejsce na Grilla i Ognisko

Sauna Sucha

Położenie

Ośrodek Wypoczynkowy Mieszko to kompleks wypoczynkowo-rekreacyjny położony na stoku narciarski pasma Gór Orlickich na terenie Stacji Sportów Zimowych Ski Arena Zieleniec.

 

Nasz malowniczo położony, wpisany w górski krajobraz ośrodek wypoczynkowy wraz z rozbudowaną wokół infrastrukturą wyciągów narciarskich połączonych siecią tras zjazdowych, w sąsiedztwie pięknego, zabytkowego kościółka, tworzą niepowtarzalny klimat miejsca o każdej porze roku. Ośrodek posiada 16 pokoi o różnej konfiguracji z łazienkami, wi-fi, telewizorami LED o łącznej ilości 50 miejsc noclegowych.

Atrakcyjna lokalizacja Ośrodka Wypoczynkowego Mieszko w Ziemi Kłodzkiej oraz bezpośrednie sąsiedztwo z Czechami uczyniły go doskonałą bazą do zwiedzania licznych atrakcji w regionie takich jak: Szczeliniec Wielki, Błędne Skały, miasteczka uzdrowiskowe: Duszniki-Zdrój, Kudowa-Zdrój, Polanica-Zdrój, Kłodzko, Wambierzyce.

Nasze Wyciągi Narciarskie

W grudniu 2015 roku oddaliśmy do użytku nową, 4 osobową kolej linową, która wraz z 4 zmodernizowanymi wyciągami talerzykowymi stanowi świetne warunki do jazdy na nartach i snowboardzie dla uczących się oraz zaawansowanych amatorów białego szaleństwa.


Nasze wyciągi są częścią Stacji Ski Arena Zieleniec objętą systemem jednego karnetu co umożliwia narciarzom swobodne szusowanie po całej stacji i korzystanie z 5 kolei i 20 wyciągów talerzykowych Zieleńca.

Kompleks Mieszko

Na terenie ośrodka funkcjonuje obiekt noclegowy Mieszko, budynek rekreacyjny z sauną i salą kominkową, nowoczesny Hotel Zieleniec*** oddany do użytku w 2012r. Zimowa Chatka Zabaw z Zimowym Placem Zabaw zapewniająca profesjonalną opiekę nad dziećmi oraz dwie wypożyczalnie sprzętu zimowego, Szkoła Narciarska i Snowboardowa z Przedszkolem Narciarskim.